Super Smash Flash 2

The Super Smash Bros formülü artık bilgisayarınızda

4.8

6

974.3k

Bu uygulamayı oyla

Super Smash Flash 2 birçok özelliğini popüler bir Nintendo ürünü olan Super Smash Bros’dan alan ve eşsiz bazı özelliklerine ek olarak son derece benzer bir oyun tecrübesi sunan iki boyutlu bir dövüş oyunudur.

Örneğin, çok benzer bir estetiğe sahip olmasına rağmen (özellikle bütün menülerinde), Super Smash Flash 2, tüm eski-oyun severlerin çok hoşlanacağı 8 bitlik görsel stili kullanır. Animasyonlar da oldukça iyidir. Sahne boyunca hareket ettiklerini görmek gerçek bir zevktir.

Bu tarz bir oyunun en önemli özelliklerinden biri oynayabileceğiniz karakterlerin listesidir ve Super Smash Flash 2 bu konuda sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmıyor. Goku, Naruto, Sonic, Mario, Link, Pikachu, Kirby, Ichigo ya da Final Fantasy oyunundan kara bir büyücü, bulabileceğiniz isimlerden yalnızca bazıları.

Ayrıca kavga edebileceğiniz birçok farklı alan mevcut. Her karakter için yalnızca bir değil birçok farklı ve çok eğlenceli bulacağınız senaryo var. Tabii ki her biri kendine has sürprizlerle dolu.

Oyunun kumandaları tam da isteyeceğiniz gibi: İki saldırma tuşu yön tuşlarından biri ile birleştirilip bir düzineden fazla farklı saldırı hareketi gerçekleştirilebilinir. Amaç her zamanki gibi düşmanlarınızı dövdükten sonra onları dövüş alanının dışına atmak.

Super Smash Flash 2 saatlerce eğlenmenizi sağlayabilecek potansiyele sahip harika bir dövüş oyunu ve bu daha yalnızca beta sürümü!
Uptodown X